دلایل اعتماد مشتریان به ماشین سازی زاگرس

1ـ ثبت در مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت (ای نماد Enamad)

فروشگاه اینترنتی ماشین سازی زاگرس در مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت شناسایی شده و دارای نماد اعتماد الکترونیکی یک ستاره می باشد. این به معنی آن است که اطلاعات کاملی از فروشگاه و مکان فعالیت آن توسط این مرکز دریافت شده و مورد تایید قرار گرفته است. نماد اعتماد فروشگاه، در قسمت بالای سایت، سمت راست، قرار دارد.

2ـ ثبت در ستاد ساماندهی سایت های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

سایت هایی در این سامانه به تایید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می رسند که مطالب مغایر با واقع و... ثبت نکرده باشند و همچنین اطلاعات شخصی صاحب امتیاز سایت (اطلاعات شخصی از جمله آدرس، شماره تلفن، کد ملی و...) در اختیار وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار دارد. بنابراین سایت های متخلف به سرعت شناسایی و باتوجه به نوع تخلف با آنها برخورد می گردد.

3ـ اعتماد مشتریان سابق

فروشگاه ماشین سازی زاگرس داری بیش از 500 مشتری ثابت در تهران و شهرستانها می باشد (اعم از ادارات ، سازمان ها ، شرکت های خصوصی و دولتی ، بیمارستان ها ، هتل ها و ... ) و مفتخریم که مشتریان، ما را به دوستان و آشنایان خود معرفی می کنند، و ما نیز افتخار خدمت رسانی به آنها را داریم. لطف مشتریان به ما با هیچ واژه ای قابل وصف نیست.

4ـ دفتر مرکزی و اطلاعات تماس

فروشگاه ماشین سازی زاگرس، دارای دفتر فروش در محدوده خارج از طرح ترافیک میباشد. این بدان معناست که شما از هویت واقعی این فروشگاه می توانید اطمینان کامل داشته باشید(ضمن اینکه این اطلاعات به صورت کامل در لینک نماد اعتماد الکترونیکی قرار دارد). داشتن آدرس ثابت ماشین سازی زاگرس را نسبت به سایر فروشگاههای اینترنتی که بعضا تنها با یک شماره موبایل و یا شماره های ثابت دایورتی و آدرسهای جعلی اقدام به راه اندازی سایت مینمایند قابل اعتمادتر می سازد.

نشانی دفتر مرکزی: ارومیه – میدان انقلاب خیابان شهید کشتگر ( دانش یک سابق )مجتمع تجاری الماس غرب طبقه اول واحد 9 (ماشین سازی زاگرس)
شماره تماس: 04432252791-04432252792-04432251099-09143402643

5ـ داشتن دفتر فروش با قابلیت مراجعه حضوری

در راستای افزایش واحدهای فروش و ارایه ی خدمات بهتر به مشتریان گرامی، دفتر فروش ماشین سازی زاگرس در محدوده خارج از طرح ترافیک و در مرکز شهر آماده ارائه خدمات به مشتریان میباشد.

6ـ تاییدیه پرداخت آنلاین بانک ملت

شما میتوانید از تمامی فروشگاه های اینترنتی که مجهز به سامانه پرداخت آنلاین بانک ملت می باشند با خیالی آسوده اقدام بخرید نمایید، زیرا بانک ملت با تدابیر ایمنی و امنیتی خود خرید آنان را تضمین کرده و مبادلات ریالی تحت نظر و قابل پیگرد می باشد.

BPMLogo